XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 października 2015 r.

1. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Kół Żywego Różańca także wszystkich tych, którzy chcieliby włączyć się do ich grona.

2. Msza św. w intencji matek pragnących i oczekujących potomstwa, podczas której będziemy upraszać potrzebne łaski dla wszystkich rodzin z naszej parafii za wstawiennictwem św. Joanny Molla, odprawiona będzie o godz. 13.15.

3. Październikowe nabożeństwo różańcowe dziś o godz. 17.30.

4. Zapraszamy na koncert Grupy Ewangelizacyjnej Misjonarzy Klaretynów „Claret Gospel” z Wybrzeża Kości Słoniowej godz. 19.00.

5. Jutro I poniedziałek miesiąca. Msza św. o godz. 19.00 w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

6. Spotkanie wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży jutro o godz. 19.45 w Sali Emaus.

7. We wtorek zapraszamy na Mszę św. wspólnoty ZA JEZUSEM o godz. 20.30.

8. W środę 7 października wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Msze św. według porządku dnia powszedniego. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe odprawiane jest od poniedziałku do piątku o godz. 18.30, w soboty i niedziele o godz. 17.30. W poniedziałki i czwartki o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe dla dzieci.

9. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.00.

10. Msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem Naszego Patrona z prośbą o dar Jego kanonizacji zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 9.00.

11. Spotkanie wspólnoty Misji św. Teresy od Dzieciątka Jezus odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 w sali katechetycznej Domu Parafialnego.

12. Z racji XV Dnia Papieskiego pod hasłem „Świętymi bądźcie” odbędzie się zbiórka pieniędzy ma fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zbiórka odbędzie się na terenie kościoła. Natomiast w dniach od 4 do 22 października odbywać się będzie kwesta uliczna na ten sam cel, prowadzona na podstawie zgłoszenia do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Zaangażowani w nią wolontariusze będą szukać ofiarodawców na ulicach miasta, poza terenem kościelnym

13. Małżeństwa, które chciałyby pogłębiać duchowość małżeńską, czyli dążyć do świętości w jedności ze współmałżonkiem, zapraszamy do Wspólnoty Domowego Kościoła. Informacje u ks. Daniela.

14. W przyszłą niedzielę 11 października o godz. 19.00 zapraszamy serdecznie na koncert rozpoczynający IV Ursynowski Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej organizowany przez Urząd Dzielnicy Ursynów we współpracy z parafią pw. bł. Władysława z Gielniowa. W koncercie wystąpi zespół wokalny JERYCHO oraz Arkadiusz Bialic (organy).

15. Przypominamy, że trwa konkurs Biblijna Akademia Najmłodszych. Szczegółowe informacje na tablicy w kruchcie kościoła.

16. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny bądź urodziny, składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie, polecając ich opiece Patrona parafii.


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 4 października 2015 r.

Dodatkowe informacje