Msza św. w intencji małżeństw obchodzących okrągłe rocznice zawarcia związku małżeńskiego

5 – 10 – 15 – 20 – 25  – 30 – 35 – 40 – 45 – 50 . . .

24 września o godz. 12.00 będzie celebrowana Msza św. w intencji małżeństw obchodzących w tym roku okrągłe rocznice zawarcia związku małżeńskiego (5, 10, 15, 25 itd.).

Małżeństwa które pragną uczestniczyć w tej podniosłej uroczystości, proszone są o zgłaszanie się w zakrystii. Można także zgłaszać się Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wspólne obchodzenie jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego podczas uroczystości odpustowych stało się już naszą parafialną tradycją. W tym roku odbędzie się to po raz dziewiąty! A więc niektóre pary małżeńskie miały okazję uczestniczyć w nich po raz kolejny.

Gorąco zapraszamy do udziału w uroczystości małżeństwa – nie tylko z naszej parafii.

 

 

Dodatkowe informacje