NARODZENIE PAŃSKIE – 25-26 grudnia 2015 r. –

1. 1. Dziś Msze św. sprawowane są o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 18.00 i 20.00.

2. Jutro, w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, Msze św. sprawowane będą według porządku niedzielnego. Ofiary złożone na tacę w tym dniu zostaną przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

3. W niedzielę 27 grudnia przypada święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Życie ukryte Jezusa, Maryi i Świętego Józefa, mimo że niewyróżniające się niczym szczególnym na zewnątrz, budziło zachwyt Nieba. Niech postawa Świętej Rodziny motywuje nas do troski o świętość naszych rodzin. Po Mszach św. odbędzie się błogosławieństwo rodzin z naszej parafii. Zachęcamy do przyniesienia obrazów religijnych przed którymi modlicie się w waszych domach.

4. W środę 30 grudnia przypadają imieniny śp. ks. Kanonika Eugeniusza Ledwocha. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 19.00.

5. Przyszły czwartek jest ostatnim dniem roku kalendarzowego. Po Mszy św. o godz. 18.00 zostanie odprawione nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.

6. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła życzymy codziennego doświadczania przemieniającej miłości narodzonego z Dziewicy Dzieciątka, które jest prawdziwą Światłością świata. Niech każdego z Was opromienia dobroć samego Boga.


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 25 grudnia 2015 r.

Dodatkowe informacje