Parafia pw. Błogosławionego Władysława z Gielniowa – Warszawa-Natolin

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 października 2018 r.

1. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, przeznaczone na stypendia dla zdolnej i ubogiej młodzieży.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:

• dorosłych w dni powszednie o godz. 18.30, w soboty i niedziele o godz. 17.30.

• dzieci w poniedziałki i czwartki o godz. 17.30. W pozostałe dni dzieci zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dla dorosłych.

3. Pod chórem przyjmujemy na wypominki, a w tygodniu w zakrystii lub kancelarii. Na stoliku obok kiosku parafialnego są wyłożone kartki. Wypominki jednorazowe zostaną odczytane w dniu 2 XI, natomiast w wypominkach rocznych modlimy się w I i II poniedziałek miesiąca o godz. 18:30.

4. Spotkanie Przyjaciół Radio Maryja – dziś po Mszy św. o 9:00 w sali św. Barbary

5. Comiesięczne spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej jutro, 22 października, o godz. 20.00 w kościele.

6. Również jutro zapraszamy na próbę scholi liturgicznej dla dorosłych, która będzie śpiewać na niedzielnej Mszy św. o godz. 12.00. Zapraszamy wszystkich chętnych; poszukujemy głosów męskich. Próby odbywają się w poniedziałki o 20.00 w domu parafialnym B. Więcej informacji u ks. Grzegorza

7. Zapraszamy do codziennej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie: od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 17:45. Z racji dekanalnego spotkania kapłanów, w piątek nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

8. Konferencja dla Rodziców i Rodziców chrzestnych z naszej parafii w sobotę o godz. 19.00 w kościele.

9. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych Akcja Katolicka będzie rozprowadzać Świece Niepodległości. Jest to cegiełka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Polecamy, aby świece zapalić w domach w Święto Niepodległości.

10. Zapraszamy do lektury październikowego numeru Brata. Dziękujemy za ofiary na pokrycie kosztów druku gazety. Dostępna jest także wersja elektroniczna.

Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny bądź urodziny, składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie, polecając ich opiece Patrona parafii.


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 21 października 2018 r.

 
Katechezy dla narzeczonych Poradnia rodzinna

27 sierpnia

Szukamy modelu współczesnego człowieka? Najlepiej zrobimy – i nie pomylimy się – gdy będziemy się przyglądali Chrystusowi.

Stefan Kardynał Wyszyński – druga kromka chleba

Kalendarz parafialny

Ścieżka powrotu

Pismo parafialne „Brat”

Żywy różaniec

Wspolnota akademicka