XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 października 2015 r.

1. W imieniu Ojca Romana i Grupy Ewangelizacyjnej Misjonarzy Klaretynów serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i za ofiary złożone na rzecz misji.

2. Dziś przeżywamy XIV Dzień Papieski pod hasłem „JAN PAWEŁ II – PATRON RODZINY”. Z tej racji po Mszach św. wspólnoty parafialne przeprowadzają zbiórkę na stypendialny fundusz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem Naszego Patrona z prośbą o dar Jego kanonizacji zostanie odprawiona dziś o godz. 9.00.

4. Spotkanie wspólnoty Misji św. Teresy od Dzieciątka Jezus odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 10.30 w sali katechetycznej Domu Parafialnego.

5. Zapraszamy na październikowe nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.

6. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy serdecznie na koncert rozpoczynający IV URSYNOWSKI FESTIWAL MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ organizowany przez Urząd Dzielnicy Ursynów we współpracy z parafią pw. bł. Władysława z Gielniowa. W koncercie wystąpi zespół wokalny JERYCHO oraz Arkadiusz Bialic (organy).

7. Wspólnota Za Jezusem zaprasza na spotkania odbywające się we wtorki o godzinie 20.30 w wieży w sali św. Barbary. Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszej wspólnoty. Nasze zaproszenie kierowane jest szczególnie do tych, którzy są nowi w naszej parafii.

8. Ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie z procesją dookoła kościoła połączone z nabożeństwem różańcowym odprawione zostanie we wtorek o godz. 18.30. Prosimy o zabranie świec.

9. Mężczyźni św. Józefa zapraszają na spotkanie „Odważny mężczyzna w Kościele”, które odbędzie się w poniedziałek 19 października o godz. 20.00 w sali św. Barbary.

10. Grupa Odnowy w Duchu Świętym "Winnica Pana" zaprasza na MSZĘ ŚW. Z MODLITWĄ W INTENCJI UZDROWIENIA – w najbliższy PIĄTEK 16.10.2015. o godz. 19.00. poprowadzi KS. DOMINIK CHMIELEWSKI SDB.

11. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godzinie 9.00 – w intencji Kościoła, Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam.

12. Z okazji Dnia Papieskiego w sobotę 17 października br. o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego przy al. KEN 101 odbędzie się Koncert ORATORIUM ECCE HOMO. Wstęp wolny.

13. Od przyszłej Niedzieli będziemy zbierać na wypominki jednorazowe i roczne. Już dziś można pobrać kartki, gdzie wpisujemy drukowanymi literami nazwiska zmarłych z naszych rodzin. Kartki wyłożone są w kruchcie kościoła.

14. Są wolne terminy intencji mszalnych Można również zamawiać Msze św. gregoriańskie. Jest to cykl 30 Mszy św. odprawianych w intencji osoby zmarłej dla uzyskanie odpustu zupełnego.

15. Przypominamy, że trwa konkurs Biblijna Akademia Najmłodszych. Szczegółowe informacje na tablicy w kruchcie kościoła.

16. W nawiązaniu do odbywającego się SYNODU O RODZINIE Akcja Katolicka zaprasza na wykład ks. prof. dr hab. Mieczysława Ozorowskiego Rodzina najcenniejszym dobrem Kościoła który odbędzie się we wtorek 13 października o godz. 19.30 w kościele Ofiarowania Pańskiego przy ul. Stryjeńskich 21.

17. W minionym tygodniu pożegnaliśmy odprawiając pogrzeb katolicki ś.p. Dorotę i Bartosza Brzostowskich. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

18. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny bądź urodziny, składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie, polecając ich opiece Patrona parafii.


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 11 października 2015 r.

Dodatkowe informacje